W 2016 roku do sklepów trafi nowoczesna kamerka firmy GoPro z rewolucyjnymi parametrami.

Marka GoPro jest niezastąpionym liderem, jeżeli chodzi o produkcję małych kamerek do rejestrowania najróżniejszych dokonań sportowych. Używają ich zawodowi sportowcy i zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.


Nowa kamera firmy GoPro 5 Black pojawi się w sklepach pod koniec tego roku.


restauracja
Twórca: Edsel Little
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Inni czytali też

Sztuka iluzji - czyli, różnice między dobrze znanym iluzjonistą, mentalistą i prestidigitatorem

świadczenie usług internetowych
Twórca: Patrick Bombaert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Iluzja dobrze znana jest od bardzo wielu setek, jeżeli nie tysięcy lat. Obecnie istnieje bardzo wiele osób, dla których to owa sztuka nie ma żadnych tajemnic i podążają tą drogą oferując ludziom rozrywkę i"oraz zarazem zarabiając na tym pieniądze.


Jest to raczej spore spóźnienie, jednak jeśli wierzyć specjalistom, jest na co czekać. Nowe urządzenie będzie rewolucyjne pod licznymi względami. GoPro 5 Black będzie mieć możliwość nagrywania filmów w jakości 6K, co przekłada się na wyjątkowo wspaniałe nagrania wejdź na na . Kamera powinna też posiadać pojemniejszy akumulator niż poprzednie modele, co zapewni dłuższy czas nagrywania. Jest to bardzo istotne dla wielu osób, które preferują dyscypliny wymagające udania się w odludny teren.


lot
Twórca: Arkadiusz Sikorski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Z reguły kamerki GoPro montuje się na kasku lub np. na kierownicy roweru. Jeżeli jednakże pragniemy rejestrować obraz z ręki, to znakomitym pomysłem będzie zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro dedykowany do kamer tej firmy. Z jego pomocą obraz na filmie nie będzie drgał, co znacznie wpłynie na jakość naszego nagrania. Dzięki niemu będziemy mogli też ładować urządzenie i zgrać nagrania.

Szukasz ciekawych informacji na prezentowany temat? To idealna chwila, gdyż został przygotowany niezły serwis, który zawiera ważne informacje na ten temat.

Gimbal GoPro umożliwia także sterowanie kamerą we każdej płaszczyźnie, co znacznie ułatwi nagrywanie napisał o tym.


W przypadku kiedy pragniemy kupić urządzenia GoPro, dobrym pomysłem będzie zaglądnięcie do sieci, by porównać ceny w rozmaitych sklepach. Możliwe, że uda nam się trafić na wyjątkowe promocje i nieco oszczędzimy.
2022/07/07, 09:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.