O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z wielką chęcią kupiliby mężczyźni

Upodobania pań i panów czasem diametralnie się różnią - co naprawdę podoba się małżonce, to niekoniecznie zachwyci małżonka. Specjaliści starannie opisują różnice pomiędzy przedstawicielami dwóch płci, a i producenci filmów przygodowych podejmują taki temat. Zresztą wcale nie musimy czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, żeby przekonać się, że kobiety oraz mężczyźni w trakcie zakupu konkretnego przedmiotu, chociażby komórki, kierują się kompletnie innymi kryteriami.

Huawei Honor 7
Twórca: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kobiety po dwudziestce, a także pięćdziesięciolatki chętnie wybierają modele o niewielkich gabarytach, czyli telefony, które z łatwością zmieszczą się w małej torbie lub kieszeni sportowej kurtki. To kryterium spełnia chociażby Samsung Galaxy s3 mini. Ponieważ przedstawicielki płci pięknej dużą wagę przywiązują do wyglądu, najnowszy telefon powinien mieć piękną obudowę. Dlatego tak kadrowa, jak i sprzedawczyni w miejscowym jarzyniaku oczywiście będzie zachwycona modelem Honor 7 w białej albo srebrnej obudowie. Ponadto kolor aparatu ma także dla nas inne, równie ważne znaczenie. Jeśli partnerzy mają identyczne modele, to ich barwa staje się zasadniczo jedynym identyfikatorem. Chociaż komórki wymieniamy dość często, to mężczyźni chętnie inwestują w trochę droższe aparaty. Ich uwagę na pewno może przykuć praktyczny Nexus 5x - nexus 5x. Użytkownicy chwalą jego niezawodność, a także wytrzymałą baterię. Trzydziestolatkowie, o dużo częściej niż reprezentantki płci pięknej, swoją uwagę skupiają na czysto pragmatycznych aspektach. Zanim zapłacą za telefon, to na początku sprawdzą niemalże wszystkie jego parametry.


Inni czytali też

Telefony przenośne dawniej i dziś, czyli ile się pozmieniało w telefonii przez ostatnie lata.

Telefony komórkowe są obecnie nieodłącznym elementem naszego życia. Wielu ludzi z pewnością pamięta jeszcze pierwsze modele, na które należało mieć pojemną kieszeń. Ciężkie, toporne i niesamowicie drogie w ciągu zaledwie kilkunastu lat pozmieniały się w bardzo wydajne multimedialne urządzenia, wydajnością sporo przewyższające komputery sprzed dekady. Tak duża popularność telefonów komórkowych pojawiła się dlatego, że pozwalają one na rozmawianie z innymi bez względu na to, gdzie ktoś przebywa.

LG 5X
Twórca: Tony Webster
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednakże na szczegółowym przejrzeniu instrukcji obsługi na pewno się nie skończy. Rozsądny konsument uwzględni przynajmniej parę z pozoru mniej istotnych aspektów. Na przykład sprawdzi, czy aparat Honor 7: huawei honor 7, pewniej leży w ręku niż Samsung Galaxy s3. Tymczasem doświadczony właściciel doskonale prosperującego zakładu, który podczas służbowych wyjazdów bardzo często korzysta z niemalże wszystkich urządzeń mobilnych z całą pewnością sprawdzi, czy wybrany aparat ma dobrej jakości wyświetlacz - jeżeli ekran będzie byle jakiej jakości, to korzystanie z urządzenia w słoneczny dzień będzie w zasadzie niemożliwe.
2021/11/20, 06:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.