Jakie sztuczki sprawdzą się znakomicie, gdy chodzi o zdobycie faceta?

Zdecydowanie nie trzeba to do najłatwiejszych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia męczy oraz dręczy każdego dnia sporo kobiet, jakie są spragnione atencji. Już na początku wskazane jest uprzytomnić sobie to, że nie da się znaleźć faceta na siłę, na zawołanie. Dla pań, które twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na pstryknięcie palców, nie ma rady. Rozwiązań idealnych jeszcze nikt nie wymyślił, lecz kierując się dokładnie pewnymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.
kobieta w biały płaszczu podczas spaceru
Twórca: Insana Collins
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jak zdobyć faceta – doświadczone kobiety radzą

Inni czytali też

Czy Twój facet bierze udział w pracach domowych? Jeżeli nie to niewątpliwie powinien zacząć!

Mężczyzna grający na konsoli
Twórca: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że przez wiele lat zajmowanie się domostwem było obowiązkiem praktycznie jedynie kobiet. Tradycja ta pochodzi aż z czasów prehistorycznych, kiedy mężczyzna wychodził na długi dzień z domu na polowanie, a żona w tym czasie miała za zadanie opiekować się potomstwem i domem. Choć od tamtych czasów minęły już setki lat, stale w naszym społeczeństwie panuje mit, że to dziewczyny powinny zajmować się obowiązkami w domu, zaś obowiązkiem mężczyzny jest zadbać o utrzymanie tego domu - niegdyś oznaczało to przyniesienie zabitego zwierzęcia na obiad, dzisiaj natomiast przynoszenie z pracy pieniędzy na utrzymanie rodziny. Czy jednakże w dzisiejszych czasach tego typu podział ról wciąż się sprawdza? Okazuje się, że nie do końca.


Jak zdobyć faceta – to pytanie często zadają kobiety też w sieci, na stronach w sieci i na forach w internecie, gdzie wymieniają się one niezwykle chętnie swoim doświadczeniem. Rekomendowane jest w szczególności to, aby być doskonałym oraz pełnym szczerości człowiekiem, a na pewno zostanie to docenione przez naszego partnera. Na każdego faceta działa zupełnie co innego, natomiast spore znaczenie ma charakter. Nie warto więc zatracać się w poszukiwaniach idealnego partnera, zakrojonych na szeroką skalę. Zobacz: podrywanie chłopaka.

Poszukujemy mężczyzny idealnego – od czego poleca się zainicjować? Panie, jakie nie znalazły jeszcze swoich drugich połówek na całe życie, nie spoczywają na laurach nigdy. Panie pytają chętnie o to, jak zdobyć faceta , natomiast informacji na ten temat w internecie znaleźć można wręcz multum. Nie jest prosto powiedzieć oraz określić, które z tych wskazówek są lub mogą okazać się skuteczne. Zdobywanie faceta to nie robienie zakupów, tutaj liczy się dobre nastawienie, wyrobiony charakter, szczerość i otwartość. Nie od razu można jednak przyznać, czy mężczyzna, z którym się spotykamy, będzie na całe życie. Czasami wystarcza drink: tipy.interia.pl/artykul_video_435,jak-zrobic-drink-sex-on-the-beach.html
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.