Z jakiego powodu przy wybieraniu sklepu internetowego nie trzeba sugerować się recenzjami?

sklepy Internetowe działają najczęściej w oparciu o oprogramowanie, które w łatwy dla użytkownika sposób zarządza magazynem, produktami, dostawami, sprzedażą i znaczną liczbą różnych opcji.


Tego typu oprogramowanie określane jest zazwyczaj jako systemy sklepu lub CMS-y, zatem Content Management System.


Silnik auta
Twórca: Grant.C
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W internecie tego typu systemów jest bardzo dużo. Mówiąc ogólnie taki system moglibyśmy podzielić na dwa główne typy. Są takie, które potrzebują instalacji na posiadanym przez właściciela serwerze i tego typu, które takiej instalacji nie wymagają, ponieważ mogłyby one działać w ramach internetowej platformy sklepowej. Ta ostatnia opcja jest o tyle bardziej interesująca, że stanowi zazwyczaj całkowity pakiet funkcji. Dzięki temu takie platformy nie potrzebują instalacji jakichkolwiek "wtyczek". Systemy na platformach mają także tę zaletę, że pozwalają na pewne oszczędności, ponieważ od swoich użytkowników nie wymuszają wydawania żadnych pieniędzy na serwer, zaimplementowanie systemu, kopię bezpieczeństwa, aktualizacje czy wtyczki albo rozszerzenia do systemu.


żelazko
Twórca: Phil Gradwell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Inni czytali też

Obsługa e-sklepu internetowego, to ciekawy interes

call-center
Niezłym pomysłem na dobry biznes jest uruchomieni sklepu internetowego. To bardzo popularna forma sprzedaży w wirtualnym świci. Na początek należy zadecydować o tym, co i komu chcemy oferować. Kolejnym krokiem jest zadecydowanie o wyglądzie strony. O ile sami nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia stron internetowych należałoby zlecić to zadanie fachowcom.


W zamian należy jednak opłacać abonament, który może kosztować od 50 złotych. Osoba, która chce otworzyć swój sklep online nie ma zatem łatwego zadania. Całą kwestię ponadto komplikuje to, że taka osoba nie powinna kierować się recenzjami. Po pierwsze z tego powodu, że przeróżne platformy sklepowe bardzo prędko się rozwijają i już po upłynięciu roku dana recenzja może być nieważna. Drugim argumentem jest to, że tego typu recenzje mogą wprowadzać potencjalnych użytkowników w błąd. Systemy platform sklepowych to najczęściej niezwykle rozbudowane narzędzia i sam wykaz funkcji w nich zawartych może być niezwykle mylący.


Recenzenci nie w każdym przypadku starannie czytają listy funkcji i nie mogą stworzyć starannego artykułu. Dlatego też wielokrotnie wybierają najciekawsze elementy i przedstawiają jedynie je.
2022/06/10, 08:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.