Wybór telewizora marki Samsung

Zakup dobrego telewizora to dzisiaj duże wyzwanie, biorąc pod uwagę ilość modeli w sklepach. Telewizor można kupić za osiemset zł, a można wydać na niego i kilkanaście tysięcy - wszystko zależy od potrzeb i finansowych możliwości klientów. Oczywiście telewizory które kosztują kilkanaście tysięcy to najwyższa półka i klientów na nie nie jednak nie ma zbyt dużo.


Telewizory marki Philips
Twórca: Philips
Zainspirowane przez: Philips
Dużo popularniejsze stały się modele z przedziału cenowego do trzech tysięcy złotych, wśród nich można wybrać naprawdę sporo interesujących modeli.Jeżeli chodzi o firmy, to największym sprzedawcą od pewnego czasu jest Samsung, urządzenia jego są dobrze zaprojektowane, posiadają mnóstwo technologicznych nowinek i zasłużenie panują na listach sprzedażowych.

W cenie ok 1500 zł interesująco wygląda model SAMSUNG UE42F5000A (na CENEO). Już za te niewygórowane pieniądze klient dostaje już rozdzielczość full HD i ekran o przekątnej 42 cale - wystarczającą wielkość do komfortowego użytkowania telewizji w większości mieszkań. Model ten jest już wyposażony w wejście USB, dzięki czemu można do niego podpiąć zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na sporym ekranie.

Za niecałe trzysta złotych dopłaty można nabyć telewizor . Jest on wprawdzie o dwa cale mniejszy od opisywanego wcześniej, lecz za to ma funkcję korzystania z bezprzewodowej sieci i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza opcja jest niezwykle przydatna, urządzenie może się łączyć z internetem i może korzystać ze wszystkich popularnych portali internetowych z muzyką i filmami. Jakie możliwości zabawy i rozrywki to daje to nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Kolejne pięćset złotych do wyłożenia może być do także 40-calowego, ale z dużo ciekawszymi parametrami telewizora, którym jest Samsung UE-40F6770. Ten akurat model posiada dużo lepszą jakość ekranu od poprzedników, co będzie tłumaczyć wyższa cena. W zamian dostaje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na jakim oglądnięcie filmu to prawdziwa przyjemność. Za cenę tą można kupić również można telewizor Samsung UE46F6320, ma on przekątną 46 cali i funkcję wi-fi, a poza tym smart TV.
2014/04/25, 13:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.